Życie w Namiocie – Informacje o Witrynie

logo Życie w Namiocie

Jeżeli uważasz, że ze wszystkich potraw najlepiej smakuje przygoda, a serce bije Ci mocniej na myśl o kolejnej podróży w nieznane, Życie w Namiocie to miejsce dla Ciebie!

Życie w Namiocie to witryna dedykowana wszystkim miłośnikom dalekich podróży, wypraw rowerowych oraz obozowania pod gołym niebem. Znajdziecie tu wiele ciekawych i użytecznych informacji, przede wszystkim na temat krajów Kaukazu Południowego oraz Bałkanów i Krymu. Z kolei cenne poradniki pomogą Wam przygotować się do swojej własnej podróży.

Poznaj najciekawsze miejsca w Gruzji, Armenii, na Bałkanach i Krymie:

Swanetia, ostatni bastion Gruzji

Kamienie śpiewają w Uszguli

Alawerdi - miasto, które umiera

Bośnia i Hercegowina - Serce Bałkanów

Montenegro, czyli piękna Czarnogóra

Bakczysaraj i pałac Chanów Krymskich

Kilka słów o mnie

Nazywam się Artur Bowsza. Z wykształcenia jestem archeologiem, a moją największą pasją są podróże, które najchętniej odbywam tocząc się na wyładowanym bagażami rowerze.

Na dwóch kołach najbardziej doświadczam miejsca, w którym przebywam, czuję  jego zapach wraz z wiatrem owiewającym twarz. Rower to mój ulubiony środek transportu, a namiot rozbity pod gwiazdami uważam za najlepszy hotel. Sakwy, dwa koła i namiot pozwoliły mi tanim kosztem zwiedzić już kilkanaście państw, między innymi kraje Bałkańskie i Kaukaz.

Zobacz relacje z moich wypraw rowerowych

Krańce Europy

Rowerowe Bałkany 2014

Koniec końców, w życiu największym sukcesem jest pokonać przeszkody, które ono przed nami stawia. I zwycięstwem jest już sama próba ich pokonania, bo o ile łatwiej jest się odwrócić i wybrać łatwiejszą drogę?

Jeśli masz pytania, skonataktuj się ze mną